DR. BACH, ESENCE AGRIMONY, 20 ML

€17.46
UPC: 741273204114
Dimensions (sm): 2.30 x 2.30 x 9.40
Weight (sm): 0.10

Agrimony Rape Medication is designed for those who happily hide their inner anxiety. For moments of loneliness, when the party ended.

Quantity :

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language

Lidé, kteří Řepík lékařský potřebují, vypadají pohodově, bezstarostně, stále se smějí, vtipkují, zdá se, že je nic nedokáže rozhodit a vyvést z míry. Před lidmi mají nasazenou masku veselí a radosti. Jsou středem každého večírku, protože kolem sebe šíří humor a pohodu. Ovšem večer a když jsou sami, se do povědomí dostávají jejich starosti, problémy a obavy, které se snažili v sobě potlačit. To v nich vyvolává velký vnitřní tlak. Proto jsou neradi sami. Otázky na své starosti odbývají s úsměvem a zlehčují je. („To nestojí za řeč, pojďme se bavit o něčem jiném.")

BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE

Přípravek Agrimony Řepík lékařský je produktem, který má významný vliv na celý organismus a dokáže ovlivnit pochody ve vašem těle. Vychází z velice přirozeného umění léčitelství nazývaného podle svého zakladatele Bachova květinová terapie. Tento způsob pracuje velmi efektivně s emocemi a dokáže ty negativní nahradit pozitivními, a tím i změnit psychické postoje.

ZDÁNLIVÁ POHODA

Agrimony Řepík lékařský je určen pro ty, kdo dokážou své negativní myšlenky dobře skrývat a raději se oddávají nucenému veselí a nastavují svému okolí falešnou radostnou tvář. Takoví lidé se sice uvnitř trápí, avšak navenek to nedávají najevo. Řepík lékařský pomáhá utvořit novou rovnováhu mezi těmito náladami a harmonizovat tak emocionální stav.

PODVĚDOMÉ STAROSTI

Asi každého z nás občas trápí věci, které schováváme ve svém podvědomí a bojíme se s nimi vyjít na světlo. Řepík lékařský má příznivý vliv na jedince, kteří raději tráví čas ve společnosti, než aby byli sami a zabývali se svými vlastními myšlenkami. Agrimony Řepík lékařsk pomáhá pracovat právě s těmito myšlenkami a vytvořit skutečnou psychickou pohodu bez nutnosti přetvářky. 

Použití: Uchovávejte v suchu a chladu. Spotřebujte do data uvedeného na boční části obalu.

Dávkování: Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí. Vezměte si jakoukoli kapací lahvičku o obsahu asi 30 ml. Může být jak z umělé hmoty, nebo ze skla. Materiál lahvičky skutečně nijak neovlivňuje účinnost esencí. Do lahvičky nakapejte 2 kapky od každé zvolené esence, kterou potřebujete (maximálně však 6 až 7 esencí) a potom ji doplňte čistou pramenitou vodou (bez bublinek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Jestliže potřebujete delší dobu užívat Krizovou esenci (Rescue Remedy), dáte jí do lahvičky 4 kapky. Pokud chcete, můžete lahvičku protřepat. Z takto připravené lahvičky budete užívat alespoň 4x denně 4 kapky buď přímo do úst nebo do jakéhokoli nápoje (může být teplý, studený, alkoholický či nealkoholický). Pokud ucítíte potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky. Bachovy květové esence můžete také používat pouze na procházející nálady. Po identifikaci vaší nálady a esence, která vám ji pomůže uzdravit, si nakapete 2 kapky (4 kapky v případě Krizové esence) do jakéhokoli nápoje a budete upíjet tak dlouho, dokud nálada nezmizí.

Bachovy květové esence: V každém z nás přetrvává jedna nebo i více charakterových chyb, které nám zvlášť překážejí ve vývoji a my je musíme hledat... Ať už vás trápí úzkosti, strachy, nízké sebevědomí anebo problém se sebeovládáním, je to jen zlomek negativních emocí, se kterými se dokážou vypořádat Bachovy květové esence. Stačí vybrat tu pravou pro vaše potíže, pravidelně ji užívat a svět se vrátí do těch správných, harmonických kolejí. Lze tak účinně předcházet nemocem, které často pramení ze stavu mysli. V roce 1930 Dr. Bach nalezl první základní rostliny, z jejichž výtažků připravil první tinktury k odstraňování negativních emocionálních stavů. Následovaly další květiny - dnes jeho květová terapie obsahuje 38 léčivých rostlin, stromů a keřů, jejichž esence „narovnávají“ lidskou psychiku. Bach vytvořil komplexní systém, do kterého zahrnul všechny negativní emoce, které mohou člověka zasáhnout. Bachova květová terapie radikálně změnila náš pohled na lidské choroby. Ačkoliv tento výborný lékař lidem nabídl řešení jejich problémů, sám vždy zdůrazňoval jejich odpovědnost za vlastní osud, což shrnuje následovně: "Žádný druh tělesného léčení ani perfektní strava nemohou člověka zcela uzdravit, nenaplní-li se jeho srdce láskou a nevyvine-li upřímnou snahu zbavit se svých negativních sklonů."

BAC015

Data sheet

Used in/for
Mental health, emotional balance, restful sleep
Release form
Bottle
Intended for
Universal
Does not contain
Suitable for vegans

Special products

30 other products in the same category

 Reviews

Be the first to write your review !